PolishPLGermanDE-CH-ATEnglish (UK)

ALFA IZORED Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w technikach budowlanych i izolacyjnych dla przemysłu energetycznego i chemicznego.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy szereg inwestycji w Polsce i za granicą, udowadniając tym samym, ze jesteśmy firmą solidną i godną zaufania.

Od kilku lat jesteśmy stałym pertnerem koncernu Bilfinger OKI Isoliertechnik GmbH, co możemy potwierdzić uzyskaniem stosownych referencji. Przez te lata wykonaliśmy kilkadziesiąt inwestycji na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Finlandii, Austrii i Czech.

Od 2010 roku posiadamy w Polsce warsztat centralny z nowoczesną linią technologiczną do produkcji prefabrykatów. Pracujemy na maszynach firmy Schwartmanns. Nasze zlecenia realizujemy dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz pracownikom z wieloletnim doświadczeniem.

Zdobywanie zaufania naszych klientów poprzez świadczenie najwyższej jakości usług to nadrzędny cel kierownictwa i całej załogi. Jesteśmy firmą dynamiczną, która potrafi dobrze dopasować się do zapotrzebowania rynku jak również wymaganych standardów.

Polityka firmy

ALFA IZORED Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonawstwie izolacji technicznych i przemysłowych na terenie Unii Europejskiej.

Spółka obsługuje branże elektryczne, petrochemiczne oraz spożywcze, oferując najwyższą jakość świadczonych usług.

Podstawą naszej polityki zarządzania jest budowanie trwałych relacji z klientem, dbałość o wysoką jakość wyrobów, ograniczenie niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne oraz zagwarantowanie pracownikom bezpiecznego i higienicznego miejsca pracy.

Nasze założenia w zakresie jakości realizujemy poprzez:

 • podnoszenie kwalifikacji pracowników
 • wprowadzenie nowych technologii obróbki blach
 • rozwijanie i wdrażanie wydajnych metod pracy
 • partnerską współpracę z Naszymi Kontrahentami
 • rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych prac.

Nasze założenia w zakresie BHP realizujemy poprzez:

 • ciągłe eliminowanie lub ograniczanie zagrożeń występujących na stanowiskach pracy, zapobieganie wypadkom, urazom, chorobom zawodowym oraz zdarzeniom potencjalnie wypadkowym,
 • dokonywanie systematycznej identyfikacji zagrożeń i ryzyka zawodowego, szkód rzeczowych, jeżeli takie miały miejsce oraz istotnych aspektów środowiskowych, a następnie podejmowanie działań dla zmniejszenia zagrożeń wypadkowych, urazów, chorób zawodowych i o ile to możliwe zanieczyszczeń środowiska,
 • prowadzenie szkoleń pracowników firmy, mających na celu doskonalenie i poprawę BHP.

Nasze założenia w zakresie zapobiegania zanieczyszczeniom środowiska realizujemy poprzez:

 • ograniczanie emisji zanieczyszczeń do atmosfery,
 • ochronę gleby, wód powierzchniowych i podziemnych
 • prowadzenie bezpiecznej dla środowiska gospodarki odpadami, zapewniającej odpowiednie segregowanie, powtórne ich wykorzystanie lub utylizację, zgodnie z wymogami ochrony środowiska
 • eliminowanie substancji niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska.

Dla wdrożenia polityki BHP i Środowiskowej Zarząd Spółki zapewnia odpowiednie zasoby i środki, a do realizacji mniejszej polityki i przyjętych w niej założeń zobowiązuje Pracowników Spółki w stopniu adekwatnym do zajmowanego stanowiska.

Partnerzy:

Nasze referencje:

View the embedded image gallery online at:
http://alfaizolacje.pl/o-nas.html#sigFreeId0d12a970a8


Contribute!

Stopka - Afla

© 2013 Alfa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

JoomFish language selector

PolishPLGermanDE-CH-ATEnglish (UK)